Pozycjonowanie oferty

Dbamy oto, by Państwa ogłoszenie dotarło do setek tysięcy użytkowników internetu!

Trzeba szybko i skutecznie powiększyć sieć swoich klientów, kontrahentów lub dostawców? Usługa "pozycjonowanie oferty" umożliwi to Państwu za naprawdę niewielkie pieniądze!

Dlaczego warto?

Pozycjonowanie poszczególnych ofert w wyszukiwarkach internetowych umożliwia pozyskanie z internetu znacznie większej ilości klientów, którzy zobaczą daną ofertę.

Przykład: jeśli szukamy hurtowni ołówków, wpisujemy w wyszukiwarkę Google: "ołówki hurtownia" – zobaczymy ponad 200 tysięcy wyników. Klikniemy na kilka linków z pierwszej strony wyników wyszukiwania i znajdziemy to, czego szukamy, prawda? Tak samo działają Twoi klienci. Jeśli więc Państwa oferta pojawi się wysoko w wynikach wyszukiwania, dotrze do niej znacznie więcej klientów i kontrahentów.

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to takie działania, których efektem jest podwyższenie pozycji strony lub podstrony internetowej (np. z ogłoszeniem handlowym) w rezultatach wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych.

Obecnie najbardziej efektywnym sposobem pozyskania klientów z internetu jest obecność strony w TOP10 wyników wyszukiwania Google. Jednym z kluczowych warunków, które należy spełnić, aby znaleźć się w czołówce wyników wyszukiwania, jest zdobywanie wartościowych linków z zaufanych stron prowadzących do serwisu.

Jak to działa?

Usługa pozycjonowania w serwisie ammadeo.pl to zautomatyzowany system, służący do zwiększania zasięgu ogłoszeń w wyszukiwarce google. Współpracujemy z najlepszymi: Seo Pilot i Pro Link. Poprzez wymianę linków pomiędzy serwisem ammadeo.pl, a innymi serwisami, będącymi w bazie wymiany Seo Pilota i Pro Linka, zdobywamy wartościowe linki z zaufanych stron, przez co wyszukiwarka google umieszcza ogłoszenia tych oferentów wysoko w rankingu wyszukiwarki.

Ile to kosztuje?

Miesięczny koszt usługi Pozycjonowanie oferty to 150,00 PLN. W tej cenie załatwiamy za Państwa wszelkie formalności: ustalamy i weryfikujemy frazy kluczowe, na podstawie których później ogłoszenia są wyszukiwane przez roboty google, a także systematycznie sprawdzamy, jak wysoko w wynikach wyszukiwania znajduje się oferta i informujemy Państwa o tym. Dzięki temu zawsze wiedzą Państwo, jak usługa Pozycjonowanie oferty wpływa na zasięg danego ogłoszenia.

SEO SEM